Početak nastavne 2024./25. godine

Igrališta puna cike,
puna cike, puna vike!
Započele igre nove,
svatko gradi nove snove." (M. Taritaš)

Nastava u školskoj godini 2024./25. započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. Nastava će svakodnevno započinjati u 7:30, a  prvog nastavnog dana svi učenici, osim učenika 1. razreda, imat će četiri školska sata i nastava će završiti u 11:05. Prvi sat svim učenicima će biti sat razrednika. Prijevoz za učenike putnike je organiziran, a kao i prošle nastavne godine učenicima su osigurane i školske marende.

Na prvom satu, satu razrednika, učenici će od svojih razrednika dobiti raspored i udžbenike. Molimo učenike da sa sobom ponesu školske torbe kako bi mogli u njima ponijeti preuzete udžbenike.

Svim učenicima i djelatnicima želimo veselu i uspješnu nastavnu godinu, a posebnu dobrodošlicu izražavamo našim prvašima.

objavio: Administrator   datum: 6. 9. 2024.

Raspored informacija

Dokumenti škole