Ekskurzija učenika 4. razreda

Učenici četvrtih razreda naše matične i područne škole su 6. i 7. lipnja zajedno sa svojim učiteljicama Anisijom Knežić, Stankom Prović i Marijom Deak bili na dvodnevnoj ekskurziji.  Uz pratnju stručnog vodiča prvog dana krenuli su u ranim jutarnjim satima iz Opuzena prema Smiljanu. Posjetili su i razgledali MC Nikola Tesla, a zatim krenuli prema Park šumi Golubinjak. Nakon razgledavanja i ručka krenuli su u Adrenalinski park Vrata. Uz stručne animatore sudjelovali su u raznim igrama u prirodi. U večernjim satima smjestili su  se u hotelu Breza gdje su se nakon večere zabavili uz glazbu i ples. Drugog dana, nakon doručka posjetili su špilju Vrelo i vozili se vlakićem uz jezero Bajer. U izletištu Šumska bajka Lič upoznali su i hranili šumske životinje. Nakon ručka krenuli su prema Ogulinu. Posjetili su Ivaninu kuću bajke i sudjelovali u prigodnim radionicama. Zadovoljni i puni dojmova vratili su se kući u večernjim satima.

objavio: Administrator   datum: 11. 6. 2024.