Upisi u I. razred

Roditelji učenika kojima je odobren upis u 1. razred osnovne škole za školsku 2024./2025. godinu na e-mail adrese su dobili poruku da je dokument upisnice vidljiv na javnom dijelu aplikacije.

Roditelj je dužan ispisati upisnicu, vlastoručno ju potpisati te potpisani dokument učitati u sustav.

Prema uputama pravobraniteljice za djecu dovoljan je potpis jednog roditelja/skrbnika na upisnici.

Ako roditelj nema mogućnost samostalno ispisati i učitati upisnicu, može doći u školu 6. 6.2024. godine (četvrtak) od 8 do 10 i 7. 6. 2024. (petak) od 10:30 do 12 sati pa će postupak preuzimanja upisnice obaviti pedagog škole. Roditelj će preuzetu upisnicu tom prilikom potpisati i administrator će je učitati u sustav.

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2024.