Terenska nastava učenika drugih razreda

Učenici drugih razreda naše matične i područne škole su zajedno sa svojim učiteljicama Mirom Šešelj, Klaudijom Simat i Marijom Deak u petak 17. svibnja bili na terenskoj nastavi u Splitu. Uz pratnju stručnog vodiča posjetili su muzej i stadion na Poljudu te Pomorski muzej Split gdje su aktivno sudjelovali na radionici o ribolovu. Vidjeli su autobusni i željeznički kolodvor te trajektnu luku.  Uz dobro raspoloženje krenuli su prema OPG -u  Lučić.  Nakon ručka upoznali su razne domaće i divlje životinje u mini zoološkom vrtu. Uz stručne animatore sudjelovali su u raznim natjecateljskim  igrama u prirodi, potezanju konopa i skakanju u vrećama. Veseli i puni  dojmova, vratili su se kući u večernjim satima.

objavio: Administrator   datum: 20. 5. 2024.