Obavijest o ponudama koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku - JAVNI POZIV 2/2024

Na sastanku održanom 14. svibnja 2024. godine Povjerenstvo za provedbu javnog poziva za školsku ekskurziju učenika sedmog razreda (javni poziv 2/2024) pregledalo je pristigle ponude i donijelo odluku da se roditeljima predstave ponude:

1. Eridan, putnička agencija, Kaštel Stari
  2. Forzita d. o. o. putnička agencija, Metković
  3. L.M.D. TRAVEL j. d. o .o., agencija iz Makarske
  4. Perla svjetska putovanja, agencija iz Imotskoga

Ponude će biti predstavljene na roditeljskom sastanku  22. svibnja 2024. godine (srijeda) u 17:00 sati u Osnovnoj školi Opuzen.

Konačnu odluku o izboru agencije donose roditelji sukladno odredbama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21).

Predsjednik Povjerenstva:

Valentina Peršin Čubranić

objavio: Administrator   datum: 16. 5. 2024.