PRVA VEČER MATEMATIKE U NAŠOJ ŠKOLI

1. PROSINCA 2016. U 18,00 SATI U NAŠOJ ĆE SE ŠKOLI  PRVI PUT ODRŽATI VEČER MATEMATIKE. RIJEČ JE O MANIFESTACIJI KOJU VEĆ NEKOLIKO GODINA U SURADNJI S VRTIĆIMA I ŠKOLAMA ORGANIZIRA HRVATSKO MATEMATIČKO DRUŠTVO. NOSITELJI VEČERI U NAŠOJ ŠKOLI SU AKTIV UČITELJA RAZREDNE NASTAVE I AKTIV UČITELJA MATEMATIKE. DA BISMO VAS ZAINTERESIRALI I POZVALI DA VEČER 1. PROSINCA PROVEDETE S NAMA, EVO JOŠ NEKOLIKO INFORMACIJA O OVOJ VEČERI.

Što je Večer matematike?

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu - zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Koji je cilj Večeri matematike?

Popularizacija matematike te poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja.

Kako izgleda Večer matematike?

Večer matematike nalik je sajmu. Sudionici obilaze „matematičke stanice“ i odabiru aktivnosti u kojima će sudjelovati.

PRIDRUŽITE NAM SE 1. PROSINCA 2016. U PROSTORIJAMA NAŠE ŠKOLE I POČNITE DOŽIVLJAVATI MATEMATIKU NA DRUGAČIJI NAČIN!

objavio: Administrator   datum: 16. 11. 2016.

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike

« Rujan 2017 »

Dokumenti škole

Anketa (mala)
Koji vam je omiljeni predmet?

Za učenike

Za učitelje