« Travanj 2024 »

Projekti Šetnja kroz godišnja doba i Europa u srcu

Agencija za mobilnost i programe EU jednom godišnje raspisuje natječaj za dodjelu nagrada COMET za najbolje eTwinning projekte u protekloj školskoj godini. Među kvalitetnim projektima našao se i projekt Šetnja kroz godišnja doba čiji je autor učiteljica Ivana Bašić iz OŠ Opuzen. Projekt je zauzeo drugo mjesto. Visoko treće mjesto zauzeo je i projekt Europa u srcu u kojem je učiteljica Ivana Bašić suautor. Oba projekta su nagrađena s nacionalnom oznakom kvalitete rada na projektima, a projekt Šetnja kroz godišnja doba dobitnik je i europske oznake za kvalitetu.

Cilj raspisivanja natječaja je promidžba aktivnosti eTwinning i programa Erasmus+, potpora registriranim korisnicima iz Republike Hrvatske i odavanje priznanja za uspješan rad na eTwinning projektima.

Ova priznanja daju učenicima i učiteljici vjetar u leđa da nastave i dalje aktivno raditi i upoznavati okolinu na praktičan način.

Autor: Ivana Bašić, mag. prim. educ., savjetnica

objavio: Administrator   datum: 14. 11. 2019.